Aukční položka číslo: | 111 |
Autor: | neurčený autor |
Název díla: | Vilém II. Pruský, přelom 19. a 20. století |
Technika: | chromolitografie |
Rozměr: | 49x37 cm |
Značeno: | značeno v tisku, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 300 Kč - 1000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |