Aukční položka číslo: | 175 |
Autor: | Novák Ladislav |
Název díla: | Vánoce - ilustrační návrh |
Technika: | kresba tužkou |
Rozměr: | 17x27 cm |
Značeno: | stav: mírně poškozeno |
Odhadní cena: | 200 Kč - 300 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |