Aukční položka číslo: | 177 |
Autor: | Parkman Jan (1942 - ----) |
Název díla: | Ženský akt |
Rozměr: | 15x22 cm |
Značeno: | signováno vzadu, slepotiskové razítko, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 1000 Kč - 1500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |