Aukční položka číslo: | 209 |
Autor: | Šimák Lev (1896 - 1989) |
Název díla: | Les, 1967 |
Technika: | kresba tužkou |
Rozměr: | 22x31 cm |
Značeno: | signováno vpředu, stav: dobrý |
Adjustace: | pasparta, sklo, rám |
Odhadní cena: | 300 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |