Aukční položka číslo: | 237 |
Autor: | Volf František |
Název díla: | Dívčí akt |
Technika: | kresba pastelem |
Rozměr: | 40x30 cm |
Značeno: | signováno vpředu, stav: dobrý |
Adjustace: | pasparta, sklo, rám |
Odhadní cena: | 1500 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |