Aukční položka číslo: | 77 |
Autor: | Sadovský František (1909 - 1992) |
Název díla: | Krajina, 1952 |
Technika: | olej na desce |
Rozměr: | 27x38 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | rám, Stav: dobrý |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 16000 Kč |
Vyvolávací cena: | 6000 Kč |