Aukční položka číslo: | 86 |
Autor: | Středoevropský mistr |
Název díla: | Horská krajina, 1. polovina 19. století |
Technika: | olej na desce |
Rozměr: | 37,5x23 cm |
Adjustace: | rám, Stav: dobrý |
Odhadní cena: | 80000 Kč - 120000 Kč |
Vyvolávací cena: | 60000 Kč |