Horská krajina, 1. polovina 19. století - Artmozaika.eu
/soubory/obrazky/topimg/230-aukce-banner.jpg
Aukční položka číslo: 86
Autor: Středoevropský mistr
Název díla: Horská krajina, 1. polovina 19. století
Technika: olej na desce
Rozměr: 37,5x23 cm
Adjustace: rám, Stav: dobrý
V majetku: soukromá sbírka v Praze
Odhadní cena: 80000 Kč - 120000 Kč
Vyvolávací cena: 60000 Kč