Aukční položka číslo: | 101 |
Autor: | Wagner Josef (1901 - 1957) |
Název díla: | Sedící postava, 1936 |
Technika: | kresba perem na papíře |
Rozměr: | 45x33 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 6000 Kč - 9000 Kč |
Vyvolávací cena: | 4000 Kč |