Aukční položka číslo: | 8 |
Autor: | Baltzer Jan Jiří (1738 - 1799) |
Název díla: | Krajina se stolovníky, 2. pol. 18. stol. |
Technika: | mědiryt |
Rozměr: | rozměr papíru: 215:170 mm |
Značeno: | značeno vlevo Norb. Grund (předloha-podle Norberta Grunda), vpravo Johann Balzer (rytec) |
Adjustace: | volný list, Stav: natržený pravý dolní roh |
Odhadní cena: | 1700 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 800 Kč |