Aukční položka číslo: | 31 |
Autor: | Berka Jan (1759–1838 - ----) |
Název díla: | Sedlecký klášter před dobytím Husity |
Technika: | rytina |
Rozměr: | rozměr papíru: 435:360 mm, Rozměr obrazu: 310:380 mm |
Značeno: | signováno v desce |
Adjustace: | volný list, Stav: několikrát přehlé |
Odhadní cena: | 1200 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 500 Kč |