Aukční položka číslo: | 42 |
Autor: | Drda Josef, Jan, Alois (1782 - 1833) |
Název díla: | Muž s perořízkem, 1811 |
Technika: | mědiryt |
Rozměr: | rozměr papíru: 305:250 mm, Rozměr obrazu: 264:215 mm |
Značeno: | signováno vpravo nahoře v desce, patrně podle Berglera |
Adjustace: | volný list, Stav: výborný |
Odhadní cena: | 1700 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 800 Kč |