Aukční položka číslo: | 45 |
Autor: | Erhard Johann, Christoph (1795 - 1822) |
Název díla: | Poutník s povozem na okraji lesa, 1817 |
Rozměr: | rozměr papíru: 117:145 mm, Rozměr obrazu: 90:120 mm |
Značeno: | signováno v desce J C Erhard fec 1817 |
Adjustace: | volný list |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |