Aukční položka číslo: | 47 |
Autor: | Gimignani Giacinto (1611 - 1681) |
Název díla: | Semiramis vyvolává vzpouru, 1647 |
Rozměr: | rozměr papíru: 195:270 mm |
Značeno: | signováno v desce, v pravé dolní části |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1000 Kč |