Aukční položka číslo: | 57 |
Autor: | Hollar Václav (1607 - 1677) |
Název díla: | Jacob Roelants , 1648 |
Rozměr: | rozměr papíru: 133:90 mm, Rozměr obrazu: 130:88 mm |
Značeno: | signováno v desce, parthey 1495 |
Odhadní cena: | 5000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 600 Kč |