Aukční položka číslo: | 76 |
Autor: | Hollar Václav (1607 - 1677) |
Název díla: | Wageninghen |
Rozměr: | rozměr papíru: 60:134 mm |
Značeno: | signováno dole uprostřed v desce, Parthey Pennington Number: P898 |
Odhadní cena: | 1700 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 900 Kč |