Aukční položka číslo: | 114 |
Autor: | Kraupa Johann |
Název díla: | Ernst Paul Christian Graf von Blankenstein, 1828 |
Technika: | litografie |
Rozměr: | rozměr papíru: 180:120 mm |
Značeno: | značeno v desce, publikováno v knize Biografie nejznámějších zemřelých a žijících generálů Rakouské armády z období 1788-1821 - Johann Ritter von Rittersberg |
Odhadní cena: | 200 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 100 Kč |