Aukční položka číslo: | 156 |
Autor: | Rudl Joseph |
Název díla: | Sv. Anna |
Rozměr: | rozměr papíru: 135:170 mm |
Značeno: | signováno v desce vlevo dole |
Adjustace: | grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: dobrý |
Odhadní cena: | 200 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 100 Kč |