Aukční položka číslo: | 162 |
Autor: | Sadeler Johannes (1550 - 1600) |
Název díla: | Svatá rodina se sv. Janem a třemi anděly, 1581 |
Technika: | mědiryt |
Rozměr: | rozměr papíru: 282:174 mm |
Značeno: | signováno vlevo dole B. Spranger, kopie vytvořena podle malby Bartolomea Sprangerav zrcadlovém zobrazení oproti původní Sadelerově rytině |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 6000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1500 Kč |