Aukční položka číslo: | 19 |
Autor: | Dostál František (1938 - ----) |
Název díla: | Z cyklu Pražské příběhy, 2. polovina 20. století |
Rozměr: | 37x27 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 4000 Kč - 5000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |