Aukční položka číslo: | 25 |
Autor: | Duša Ferdiš (1888 - 1958) |
Název díla: | Polní práce |
Technika: | dřevoryt |
Rozměr: | 39x33 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | stav: poničené |
Odhadní cena: | 6000 Kč - 8000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |