Aukční položka číslo: | 33 |
Autor: | Fischer Anna S. (1873 - 1942) |
Název díla: | Narcisy, konec, 19. století |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 30x28 cm |
Odhadní cena: | 30000 Kč - 40000 Kč |
Vyvolávací cena: | 10000 Kč |