Aukční položka číslo: | 70 |
Autor: | Junek Milan (1976 - ----) |
Název díla: | Mužský akt, 2018 |
Technika: | digitální fotografie |
Rozměr: | 38x29 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 1500 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 800 Kč |