Aukční položka číslo: | 141 |
Autor: | Maran S. G. (1886 - 1983) |
Název díla: | Staroměstské náměstí |
Rozměr: | 12,5x9 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 200 Kč - 400 Kč |
Vyvolávací cena: | 100 Kč |