Aukční položka číslo: | 173 |
Autor: | neurčený autor |
Název díla: | Postava, 1958 |
Rozměr: | 30,5x23,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 1000 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 500 Kč |