Aukční položka číslo: | 185 |
Autor: | Neurčený Ukrajinský autor |
Název díla: | Krajina, 1976 |
Technika: | pastel |
Rozměr: | 31x41 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |