Aukční položka číslo: | 195 |
Autor: | Pokorný Miroslav (1946–2015 - ----) |
Název díla: | Cahoty, 2005 |
Rozměr: | 46x46 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |