Aukční položka číslo: | 205 |
Autor: | Procházka F. |
Název díla: | Lovecké zátiší s tetřevem, 1925 |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 78x58 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 15000 Kč |
Vyvolávací cena: | 6500 Kč |