Aukční položka číslo: | 208 |
Autor: | Ptáček Petr (1965 - ----) |
Název díla: | Lodní šroub, 2005 |
Technika: | litografie |
Rozměr: | 18x11 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 500 Kč - 800 Kč |
Vyvolávací cena: | 300 Kč |
Informace o autorovi: | Autor se zabývá malbou, kresbou i grafikou. Maluje akrylem a olejem, v grafice užívá hlavně techniku litografie, kterou realizuje s litografem a akademickým malířem Martinem Boudou. Vedle knižních ilustrací realizoval desítky ilustrací na krabičky plastikových modelů, desítky grafických ex libris a novoročenek např. pro Autoklub BMW, nebo prodejce automobilů Toyota. Jeho práce jsou zastoupeny v soukromých sbírkách v Evropě i v zámoří. |