Aukční položka číslo: | 216 |
Autor: | Reichmann Vilém (1908 - 1991) |
Název díla: | Z cyklu Arbogramy, 80. léta 20. století |
Rozměr: | 29,5x38,5 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 15000 Kč - 20000 Kč |
Vyvolávací cena: | 12000 Kč |