Aukční položka číslo: | 239 |
Autor: | Socorro Alberto Moran (1981 - ----) |
Název díla: | De Marti a Marti, 2015 |
Technika: | kombinovaná technika |
Rozměr: | 78,5x62,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 10000 Kč - 12000 Kč |
Vyvolávací cena: | 3000 Kč |