Aukční položka číslo: | 261 |
Autor: | Šlechta Pavel (1953 - ----) |
Název díla: | Portrét, 2018 |
Technika: | kombinovaná technika, olej a vosk |
Rozměr: | 40x30 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 5000 Kč - 7000 Kč |
Vyvolávací cena: | 4000 Kč |