Aukční položka číslo: | 287 |
Autor: | Zícha Josef (1916 - 1977) |
Název díla: | Sklizeň |
Technika: | dřevoryt |
Rozměr: | 30,5x40,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 800 Kč |