Aukční položka číslo: | 2 |
Autor: | Akt . |
Název díla: | Nářek, 1957 |
Technika: | dřevoryt |
Rozměr: | 45x30,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Adjustace: | volný list, stav: lehce poničené |
Odhadní cena: | 500 Kč - 1000 Kč |
Vyvolávací cena: | 300 Kč |