Aukční položka číslo: | 15 |
Autor: | Bouda Jiří (1934 - 2015) |
Název díla: | Železniční přejezd, 1985 |
Technika: | barevná litografie 128/200 |
Rozměr: | 18,5x12 cm |
Značeno: | signováno vpředu, slepotiskové razítko Lyra Pragensis |
Odhadní cena: | 800 Kč - 1600 Kč |
Vyvolávací cena: | 400 Kč |