Aukční položka číslo: | 55 |
Autor: | Feller Ludvík |
Název díla: | Bez názvu |
Technika: | litografie |
Rozměr: | 29x35 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |