Aukční položka číslo: | 73 |
Autor: | Hejna Václav |
Název díla: | Ženský akt |
Technika: | kolorovaná kresba tužkou |
Rozměr: | 15x18 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 800 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 500 Kč |