Aukční položka číslo: | 78 |
Autor: | Hložek Stanislav |
Název díla: | Křest CD |
Technika: | fotografie |
Rozměr: | 15x22 cm |
Značeno: | signováno vzadu Jan Parkman - autor fotky |
Odhadní cena: | 200 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 100 Kč |