Aukční položka číslo: | 89 |
Autor: | Jakoubek Jakub Skalka Miloš |
Název díla: | Novoročenka pořadu „Pouštěčina“ 79 |
Technika: | kartička s grafickým motivem a podpisy |
Rozměr: | 20x11 cm |
Značeno: | signováno |
Odhadní cena: | 200 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 100 Kč |