Aukční položka číslo: | 97 |
Autor: | Kadrnožka Dimitrij (1923 - ----) |
Název díla: | Kompozice, 1991 |
Technika: | litografie 4/25 |
Rozměr: | 54,5x44 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 1000 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 800 Kč |