Aukční položka číslo: | 125 |
Autor: | Machek Anton |
Název díla: | Franz Seraph Caroli |
Technika: | litografie |
Rozměr: | 26,5x22 cm |
Značeno: | značeno v tisku |
Adjustace: | volný list, stav: průměrný |
Odhadní cena: | 400 Kč - 800 Kč |
Vyvolávací cena: | 200 Kč |