Aukční položka číslo: | 158 |
Autor: | Morstadt Vincenc |
Název díla: | Johannesbad gegen West, cca 1853 |
Technika: | rytina |
Rozměr: | 16x25 cm |
Značeno: | značeno v tisku |
Adjustace: | pasparta, stav: poškozeno |
Odhadní cena: | 800 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 500 Kč |