Aukční položka číslo: | 165 |
Autor: | Obraz . |
Název díla: | Italské pobřeží, 20. léta 20. století |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 57x57 cm |
Značeno: | nečitelná signatura |
Adjustace: | rám, stav: průměrný |
Odhadní cena: | 15000 Kč - 25000 Kč |
Vyvolávací cena: | 12000 Kč |