Aukční položka číslo: | 203 |
Autor: | Příbory . |
Název díla: | Sada alpakových příborů |
Technika: | alpaka |
Rozměr: | krabice 37x28 cm |
Značeno: | opatřeno puncem |
Adjustace: | originální krabice, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 500 Kč - 1000 Kč |
Vyvolávací cena: | 300 Kč |