Aukční položka číslo: | 248 |
Autor: | Svatý obrázek . |
Název díla: | Mojžíš povolán, by vyvedl lid Izraelský z Egypta, 1878 |
Technika: | litografie |
Rozměr: | 23,5x18 cm |
Značeno: | značeno v tisku |
Odhadní cena: | 500 Kč - 1000 Kč |
Vyvolávací cena: | 300 Kč |