Aukční položka číslo: | 261 |
Autor: | Šulla Drahotín |
Název díla: | Chlapec |
Rozměr: | 29x34,5 cm |
Značeno: | signováno předu, razítkováno vzadu |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1000 Kč |