Aukční položka číslo: | 10 |
Autor: | Bartuška Josef (1898 - 1963) |
Název díla: | Koláž, 30. léta 20. století |
Technika: | fotografická koláž |
Rozměr: | 20,5x17 cm |
Značeno: | autorské razítko vpředu |
Odhadní cena: | 30000 Kč - 40000 Kč |
Vyvolávací cena: | 18000 Kč |