Aukční položka číslo: | 48 |
Autor: | Postupa Ladislav (1929 - 2016) |
Název díla: | Krab, 1963 |
Rozměr: | 59x47 cm |
Značeno: | signováno, razítkováno a popsáno vzadu |
Odhadní cena: | 20000 Kč - 30000 Kč |
Vyvolávací cena: | 12000 Kč |