Aukční položka číslo: | 62 |
Autor: | Župník Peter (1961 - ----) |
Název díla: | Levoča - Anjel, 2008 |
Technika: | digitální fotografie 1/12 |
Rozměr: | 36x54 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole a razítkováno |
V majetku: | soukromá sbírka na Moravě |
Odhadní cena: | 20000 Kč - 25000 Kč |
Vyvolávací cena: | 18000 Kč |