Aukční položka číslo: | 64 |
Autor: | Stanko Vasil (1962 - ----) |
Název díla: | Z cyklu Společná domácnost, 1989 |
Technika: | bromostříbrná fotografie 1/1 |
Rozměr: | 96x92 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
Adjustace: | sklo, rám, stav: intaktní |
Odhadní cena: | 30000 Kč - 40000 Kč |
Vyvolávací cena: | 25000 Kč |