Aukční položka číslo: | 72 |
Autor: | Jirásek Václav (1965 - ----) |
Název díla: | Z cyklu Atomatic, 2001 |
Technika: | barevná fotografie |
Rozměr: | 40x50 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 15000 Kč - 20000 Kč |
Vyvolávací cena: | 8000 Kč |